pcc baner rosulfanA 749x269px

Rosulfan A (produkt z grupy soli amonowych ALS) jest specjalistycznym, wysokopiennym składnikiem formulacji typu personal care, stosowanym w środkach higieny osobistej oraz zmniejszającym ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych lub uczulających.

Zastosowanie:

Szampony, mydła w płynie, płyny do kąpieli, łagodne żele pod prysznic, kremy i pianki do golenia, kosmetyki do czyszczenia twarzy (pianki, toniki, żele), inne preparaty kosmetyczne.

Może być stosowany w produktach kosmetycznych typu: Eco, Organic, Vegan, Paraben Free, GMO Free.

Innowacyjność:

Rosulfan A został opracowany w oparciu o własne autorskie badania laboratoryjne , aplikacyjne, a także o autorską technologię produkcji stworzoną przez badaczy i technologów zatrudnionych w PCC EXOL SA.

Czytaj więcej: PCC EXOL SA

ing

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce, który obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta.

Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii oraz świadczenie wysokiej jakości usług.

Czytaj więcej: ING Bank Śląski

CHEPCHEP jest światowym liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania paletami. Założona w 1945 roku, działa aktualnie w ponad 60 krajach świata, świadcząc usługi największym globalnym firmom z sektora dóbr konsumpcyjnych. Właścicielem firmy jest Grupa Brambles Limited notowana na australijskiej giełdzie papierów wartościowych. Do Grupy Brambles należą oprócz CHEP – IFCO, Pallecon, Transpac oraz Ferguson Group.

Czytaj więcej: CHEP A Brambles Company

biurowiec gkGrupa Kęty S.A. jest spółką dominującą dla Grupy Kapitałowej składającej się z trzech głównych segmentów biznesowych (łącznie 24 spółek, z czego 14 zagranicznych), działających w następujących obszarach:

  • produkcji profili i komponentów aluminiowych (Segment Wyrobów Wyciskanych, SWW)
  • projektowania i produkcji systemów architektonicznych oraz zewnętrznych rolet aluminiowych (Segment Systemów Aluminiowych, SSA)
  • produkcji opakowań giętkich (Segment Opakowań Giętkich, SOG)

Czytaj więcej: Grupa Kęty S.A.

ING Large RGB ekoinspiracja