SOK MAURERA

malinaSOK NATURALNY NFC

Jeśli chcesz zachować pełnię zdrowia, a przy okazji cieszyć się dobrym smakiem napitku, wybierz sok naturalny NFC z rodzinnego gospodarstwa. Co jednak oznacza ten niezwykły skrót? Z definicji soki NFC to soki wyrabiane nie z koncentratu, czyli tłoczone od razu z surowca – warzyw oraz owoców. Produkty te zwane są również sokami bezpośrednimi właśnie z uwagi na fakt tłoczenia ich z surowych składników. W dodatku soki tego rodzaju wykonane są jedynie ze świeżych owoców i warzyw, dzięki czemu nie ma w nich zbędnej chemii oraz zachowują one pełnię substancji odżywczych.

Sok naturalny tłoczony jest na zimno, nie tracąc przy tym cennych witamin, istotnych dla organizmu człowieka. Jego istotną cechą jest brak klarowania, co sprawia, że sok pozostaje naturalnie mętny i przed otwarciem należy go wstrząsnąć. Co więcej, nie jest konserwowany substancjami chemicznymi oraz zawiera jedynie te cukry, które występują w jego składnikach, czyli owoców i warzyw.

To sprawia, że sok naturalny jest najzdrowszą alternatywą dla kupnych soków i napojów gazowanych. Nierozcieńczana formuła sprawia, że sok świetnie gasi pragnienie, jednocześnie gwarantując pełnię naturalnego smaku. W naszej ofercie znaleźć można soki wykonane m.in. z jabłek, aronii, czarnej porzeczki, buraczka czy jabłek. Gwarantujemy również dostęp do soków kiszonych (z buraczka, selera, pietruszki marchewki). Nasze soki nfc dostępne są w trzech pojemnościach: 300ml, 700ml oraz w kartonach 5-litrowych typu bag-in-box.