Ekologiczne produkty ETERNO

eko cytrynki w syropie2129657851Tworząc markę Eterno chcieliśmy, aby nasze bio-produkty były alternatywą dla przetworów dostępnych w supermarketach. Korzystamy wyłącznie z domowych, sprawdzonych przepisów z czasów, gdy nie wiedziano jeszcze, czym są konserwanty. Równie starannie, jak receptury wybieramy owoce, z których powstają nasze ekologiczne konfitury i przetwory.

Eko Cytrynki i pomarańcze pochodzą z certyfikowanych upraw na Sycylii. Po pozostałe owoce udajemy się do zaufanych polskich sadowników. Posiadamy certyfikat zgodności produkcji ekologicznej i należymy do członków sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze.

Nasze bio produkty zdobyły ponadto tytuł „Top produktu” w programie „Doceń Polskie”. To tylko kilka wyróżnień, jakie udało się nam zdobyć w ostatnim czasie. Entuzjaści bio żywności znajdują w naszych słoiczkach smaki dzieciństwa. Przypominają im one domowe, zdrowe przetwory wykonywane przez ich mamy i babcie.

Jeśli chcesz się o tym przekonać na własnej skórze, nie pozostaje Ci nic innego, jak skosztować któregoś z nich. www.eterno.pl