ODPOWIEDZIALNIE Z NATURĄ 2018 Zapraszamy do VI edycji plebiscytu „Eko-Inspiracja”

1

Szanowni Państwo,
Redakcja portalu Ekorynek.com zaprasza do uczestnictwa w VI edycji ogólnopolskiego programu „Odpowiedzialnie z Naturą”.

Program ma wymiar edukacji społecznej i konsumenckiej. Jego przewodnim elementem jest prestiżowe godło „Eko-Inspiracja”. Wyróżniamy nim innowacyjne, ekologiczne marki, produkty, firmy, instytucje, organizacje zaangażowane na rzecz poszanowania środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju.

Wyróżnione podmioty rekomendujemy opinii publicznej w ramach szeroko zakrojonego programu promocyjnego, którego głównym elementem jest otwarty, ogólnopolski plebiscyt on-line oraz doroczna Gala Finałowa połączona z debatą ekspercką z udziałem przedstawicieli świata biznesu, mediów oraz instytucji i organizacji związanych z obszarem ochrony środowiska.

“Eko-Inspiracja” to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekologicznych w Polsce, a także jedno z największych na rynku wydarzeń propagujących idee zrównoważonego rozwoju.

Zapytania dotyczące uczestnictwa w programie prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Więcej informacji na stronie www.ekoinspiracja.pl