MELVIT

logo melvitSpółka Melvit S.A. powstała w 1998 roku, obecnie jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w sektorze zbożowym. Naszą ideą jest dostarczanie produktów zdrowych, nieprzetworzonych, będących bogactwem natury, mających pozytywny wpływ na organizm. Konsekwentne realizowanie naszej idei przyniosło sukces, dlatego stale kontynuujemy nasz rozwój w tym kierunku.

Naszym atutem bez wątpienia jest fakt posiadania własnej kaszarni, płatkarni oraz gospodarstwa rolnego. Najnowocześniejsze kaszarnia i płatkarnia przetwarzają surowiec w produkt, który możecie znaleźć na półkach sklepowych. Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oferując im produkty wyłącznie najwyższej jakości. Dlatego stale monitorujemy i rozwijamy produkcję, co przyczynia się do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych wyrobów.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów oferując im produkty wyłącznie najwyższej jakości.
Oczekiwania, cele oraz pomysły naszych klientów są dla nas najlepszym źródłem inspiracji do dalszej pracy. Nasze produkty są podstawą diety korzystnej dla zdrowia. W ofercie posiadamy ponad 150 pozycji stworzonych na bazie składników najwyższej jakości, zawierających wiele wartości odżywczych i minerałów, a nasza oferta jest stale poszerzana o kolejne nowości.