PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.

logo PROTEPROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. jest firmą działającą na rzecz poprawy jakości wody i ochrony środowiska naturalnego w Polsce od 1995 r. Spółka świadczy usługi na najwyższym poziomie realizując projekty związane z ochroną środowiska gruntowego oraz wodnego. Pełne zadowolenie Klientów jest nadrzędnym motywem na drodze budowania marki PROTE, jako sprawdzonego i rzetelnego partnera handlowego oraz oferującego pełen zakres usług danego produktu.

W realizacji ponad 300 projektów wykazaliśmy się wiarygodnością, rzetelnością oraz dużym zaangażowaniem, zdobywając jednocześnie doświadczenie potrzebne w realizacji kolejnych zleceń. Wprowadzając nowoczesne technologie wraz z kompleksową obsługą, pomagamy rozwiązać niejeden problem dotyczący ochrony środowiska oraz przeciwdziałać jego degradacji. Nasz zespół to specjaliści w tej dziedzinie, osoby łączące wiedzę z umiejętnościami i doświadczeniem. To dzięki nim firma umacnia się i rozwija w najbardziej innowacyjnych rozwiązaniach ekologicznych. Działalność naszą cechuje indywidualny charakter projektowania i realizacji z optymalizacją zastosowanych technologii oraz narzędzi.

Jakość jest świadectwem czynnego uczestnictwa wszystkich pracowników firmy w funkcjonowaniu i doskonaleniu wprowadzonych systemów. Potwierdzeniem osiągnięć jakości świadczonych usług są liczne nagrody, certyfikaty i referencje, wśród których można wymienić m.in.: czterokrotne przyznanie Złotych Medali MTP podczas Międzynarodowych Targów Ekologicznych POLEKO w 2001r., 2004r., 2010r. i 2012, czy Złotych Medali Targów TIWS w Kielcach w 2008r i 2010r. Czterokrotnie również uzyskaliśmy tytuł laureata Polskiego Godła Promocyjnego „TERAZ POLSKA”, w 2007r. w kategorii najlepsza usługa – rekultywacja środowiska gruntowo-wodnego, w 2008. w kategorii najlepszy produkt – System Biomonitoringu SYMBIO, natomiast w 2011r. za kompleksową rekultywację jezior - PROTE-fos, a w 2013r. za SeaQuest - Kompleksową usługę oczyszczania sieci.
W 2009r. i 2010 r. zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Panteon Polskiej Ekologii. Otrzymaliśmy również certyfikat Zielona Marka i „Lider Polskiej Ekologii”. W 2011r. znaleźliśmy się w gronie laureatów konkursu GreenEvo Akcelerator Zielonych Technologii, pod patronatem Ministra Środowiska, mającego na celu promocję polskich technologii na rynkach zagranicznych.