Symbio Polska S.A

SymbioSymbio Polska S.A. na rynku żywności ekologicznej funkcjonuje od ponad 20 lat. Cenne doświadczenie zdobywane przez lata, zaplecze produkcyjno – technologiczne oraz profesjonalna kadra pracowników pozwala nam szczycić się opinią jednego z największych w Polsce producentów certyfikowanej żywności ekologicznej.
Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, produkowane są zgodnie z najwyższymi normami jakościowymi oraz wymaganiami stawianymi przez organy certyfikujące – bez udziału GMO, bez sztucznych nawozów azotowych oraz niedopuszczonych w produkcji ekologicznej barwników i konserwantów. Produkty są produkowane ze składników uprawianych naturalnymi metodami, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wiele produktów zostało wyprodukowanych na podstawie naszych oryginalnych receptur Symbio.
Naszym sekretem jest surowiec, który w większości skupujemy bezpośrednio od polskich producentów rolnych. Współpracujemy obecnie z ponad 300 ekologicznymi gospodarstwami, zlokalizowanymi głównie w najczystszych terenach Polski: Lubelszczyzny, Podkarpacia i Podlasia. Niektórzy z naszych dostawców współpracują z nami już od kilkunastu lat.