Ekologiczne tekstylia dla dzieci Albero Mio

logo albero mio 377Nasze korzenie sięgają ponad 40 letniej tradycji stolarskiej firmy Klupś, znanej z produkcji bezpiecznych, ekologicznych i stylowych drewnianych mebli dla najmłodszych. Dlatego gdy przyszedł czas na poszerzenie naszego asortymentu o akcesoria tekstylne, wiedzieliśmy dobrze, że podstawą naszych nowych produktów musi być surowiec naturalny. Tak powstała ciesząca się uznaniem naszych klientów kolekcja pościeli Klupś Collection.

Teraz przyszedł czas na kolejny rozdział naszej historii. Po miesiącach przygotowań, szukania najlepszych rozwiązań i testowania najpiękniejszych wzorów mamy przyjemność przedstawić nową markę akcesoriów tekstylnych dla dzieci.

ALBERO MIO

Łączy w sobie doświadczenie znanej i cenionej marki Klupś Collection oraz naturalność i bezpieczeństwo certyfikowanych tkanin. W kolekcjach Albero Mio można znaleźć niepowtarzalne wzory i piękne materiały.
Kolekcje pościeli do łóżeczek dziecięcych wzbogacone są o inne niezbędne do pokoiku dziecięcego akcesoria – rożki, kocyki, przewijaki, poduszki, prześcieradełka, organizery, kokony, maty do przewijania, pieluszki czy foteliki.

STOSUJEMY NATURALNE MATERIAŁY

Delikatna skóra dzieci i niemowląt sprawia, że tkaniny, którymi są otoczone powinny być dobrane ze szczególną troską. To priorytet w naszej codziennej pracy. Bawełna, satyna, tetra, termofrotta to głównie wykorzystywane przez nas materiały – produkowane z naturalnych włókien, wyjątkowo miękkie w dotyku i przewiewne.
Bo Albero Mio to naturalność tkanin

Każdy nasz produkt powstał z myślą o najmłodszych, dla ich bezpieczeństwa I komfortu.

przewijaki i posciel dla dziecka im1 bb 1000px