NATURALNE FARBY EKOLOGICZE AURO

auro logo 1483112774AURO specjalizuje się w ekologicznych farbach, impregnatach, klejach, a także w produktach do czyszczenia i pielęgnacji. AURO jest pierwszą firmą, która świadomie przygotowała rozwiązania techniczne umożliwiające przejście miedzy erą w której główną rolę pełnią paliwa kopalne do ery nowoczesnej chemii roślinnej W przeciwieństwie do wielu firm o podobnym charakterze, produkty oparte są głównie o roślinne lub mineralne surowce, i nie stanowią dodatkowej, pobocznej linii produktowej lecz są główną ideą rozwijaną przez firmę.
AURO jest pierwszą firmą, która świadomie przygotowała rozwiązania techniczne umożliwiające zakończenie ery paliw kopalnych i przejście do ery nowoczesnej chemii roślinnej. Od założenia AURO wprowadziło kryteria zrównoważonego rozwoju na każdym etapie od badań przez rozwój produktu do wprowadzenia go na rynek. Surowce z roślin i minerałów – czerpanie z różnorodności natury. Produkty wykorzystywane przez AURO AG pochodzą z ogromnego bogactwa surowców roślinnych, które pojawiły się w toku ewolucji biosfery. Są to pigmenty, żywice roślinne, woski, gumy, tłuszcze i oleje, żywice, wypełniacze, olejki eteryczne, środki emulgujące, itp.
Tysiące gatunków roślin stanowią podstawę dla setek tysięcy różnych substancji biogennych będących składnikami farb Auro.

ekologiczna farba roslinna auro premium plantodecor

 

 

 

Box zaproszenie do VI edycji

 

ozeon