CROEN-HYPO

CROEN HYPO grafika Inspiracje 20181CROEN-HYPO to gruntowna przebudowa podejścia w tworzeniu produktów codziennego użytku do utrzymania czystości. Przedstawiamy ich postać, będącą połączeniem: minimalizmu, troski o zdrowie i dbałości o środowisko.
Produkty zostały stworzone wyłącznie ze składników naturalnych, z wykluczeniem jakichkolwiek alergenów, toksyn, dodatków aromatyzujących czy koloryzujących, a nawet substancji unikanych w kosmetykach. Dobór składników podporządkowany został surowym wymaganiom instytucji certyfikujących (Allergy Certified, Astma Allergy), tak więc produkty CROEN-HYPO nie posiadają jakichkolwiek substancji sklasyfikowanych jako zagrażające zdrowiu po wdychaniu czy kontakcie za skórą.

W rezultacie powstały produkty hipoalergiczne, w 100% naturalne, nietoksyczne dla człowieka i obojętne dla środowiska. Stanowią skuteczną ulgę dla osób z alergiami, katarami czy AZS oraz zdrową alternatywę dla nas wszystkich.

Ich bezpieczeństwo potwierdzone zostało przez „iZiS”, na drodze prób kontaktowych otrzymując certyfikaty potwierdzające tzw. HIPOALERGIĘ, wynikiem: „Brak własności drażniących i uczulających”.
www.croen-hypo.com