Biodegradowalne worki na śmieci SIPEKO

sipeko logoFirma Sipeko rozpoczęła swoją działalności w 2004 roku. Od początku istnienia koncentrujemy się na produkcji i sprzedaży pro-ekologicznych worków na śmieci, worków na odpady, wykonanych z folii LD-PE, HD-PE, MD-PE i LLD-PE. Obecnie dostarczamy na rynek Polski i Europejski ponad 6000 ton worków foliowych rocznie. Nasze worki znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych, zakładach pracy, biurach, instytucjach, punktach gastronomicznych, hotelach, szpitalach itp.
ELASTYCZNOŚĆ - EKOLOGIA - JAKOŚĆ – EKONOMIA
Tworzymy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców, worki na śmieci, worki foliowe „uszyte na miarę”, pewne i bezpieczne w użytkowaniu. Badamy potrzeby Klientów, dobieramy dla nich parametry produkowanych wyrobów: rozmiar, grubość, kolor, nadruk na folii ,typ, rodzaj i wytrzymałość folii oraz sposób konfekcjonowania. Worki wykonujmy ze szczególną dbałością o nasze środowisko naturalne, w taki sposób aby nie przyczyniały się do zwiększenia ogólnej masy wytwarzanych na świecie odpadów. Folia otrzymana ze starannie dobranych surowców recyklingowych LDPE i LLDPE, charakteryzuje się dobrą wytrzymałością zarówno na przebicie jak i rozciąganie. Inne atrybuty naszych wyrobów to, mocny i trwały zgrzew oraz praktyczna perforacja. W naszej strategii atrakcyjny worek na śmieci to taki, który spełnia indywidualnie sprecyzowane oczekiwania Klientów, przy relatywnie niskich kosztach zakupu. Dbamy o solidną jakość wyrobów i budżet naszych odbiorców.
Worki Biodegradowalne, Kompostowalne

Wyroby foliowe, worki na odpady, worki na śmieci wykonujmy ze szczególną dbałością o nasze środowisko naturalne, w taki sposób aby nie przyczyniały się one do zwiększenia ogólnej masy wytwarzanych na świecie odpadów. Około 90% surowców wykorzystywanych do produkcji folii to starannie dobrane materiały recyklingowe otrzymywane w nowoczesnych procesach odzysku odpadów foliowych, które pierwotnie miały trafić na wysypiska. Wszystkie wyroby nadają się do powtórnego przetworzenia.

bio worki Sipeko