Frosch Owoc granatu balsam do mycia naczyń

Frosch logoFrosch Owoc granatu balsam do mycia naczyń 500 ml to ekologiczny produkt ze skuteczną formułą zawierający roślinne środki powierzchniowo czynne i ekstrakt z owoców granatu. Łączy w sobie skuteczne właściwości czyszczące z przyjaznymi dla skóry składnikami. Łatwo usuwa tłuszcz oraz brud i pozostawia przyjemny zapach owocu granatu.

Testowana dermatologicznie, neutralna dla skóry formuła pH jest bardzo delikatna i utrzymuje równowagę nawilżenia skóry. Produkt nie zawiera mikroplastików, a jego butelka PET wykonana jest w 100% z materiału pochodzącego z recyklatu. Produkt posiada certyfikat EU-Ecolabel. Działania podejmowane w ramach innowacyjnej, pionierskiej „Inicjatywy recyklatu” firmy Werner & Mertz, właściciela marki Frosch, spopularyzowały wykorzystanie materiału PET, wcześniej niewykorzystywanego lub spalanego, do produkcji wysokiej jakości opakowań nadających się do ponownego recyklingu.

Wraz z recyklatem jest to krok w kierunku prawdziwej gospodarki o obiegu zamkniętym, w której nowe butelki są produkowane z już używanych plastikowych butelek, aby utrzymać odpady z tworzyw sztucznych z dala od oceanów i spalarni śmieci.

FROSCH OWOC GRANATU BALSAM DO MYCIA NACZYŃ 500 ML