LIPOWY MOST

Lipowy mostW zgodzie z naturą – ta zasada przyświecała nam podczas budowy i aranżacji wnętrz hotelu. Dzięki temu odnajdziecie w nim Państwo harmonię i spokój, która współgra z otaczającą przyrodą Puszczy Knyszyńskiej.

Wszystko zaczęło się od staropolskiego Dworku oraz pola golfowego, które powstały w 2003 roku w Supraślu nieopodal Białegostoku. Aspiracje właścicieli i chęć zapewnienia jak największego komfortu Gościom stale rosły.

Efektem było wybudowanie w 2011 roku obiektu hotelowego, który świetnie wkomponował się w otoczenie pola golfowego i stał się prawdziwą perłą Puszczy Knyszyńskiej.

Położenie hotelu Lipowy Most Golf Park, ok.30 km od Białegostoku i ok.220 km od Warszawy, połączone z unikalnymi walorami przyrodniczymi Podlasia sprzyja weekendowemu wypoczynkowi, jak również organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń, konferencji, biesiad czy pikników rekreacyjnych. Dodatkowo oferta pobytowa w naszym hotelu jest skomponowana w ten sposób, by zaszczepić wśród Gości eko-styl życia, który łączy w sobie zdrowe, ekologiczne odżywianie (oparte wyłącznie na naturalnych produktach).

Należy także wspomnieć, że dbamy również o zrównoważone spędzanie czasu wolnego na łonie natury…w ciszy i spokoju z dala od zgiełku cywilizacji.

http://www.lipowymost.pl