PAŁAC CIELEŚNICA

cielecsnicaPałac Cieleśnica kieruje swoją ofertę do indywidualnych turystów ceniących piękno nadbużańskiej przyrody, jak również do klientów biznesowych oczekujących najwyższego standardu usług. Odwiedzającym, pałac zapewnia luksusowy wypoczynek i nocleg na Lubelszczyźnie w kameralnej atmosferze i pięknym otoczeniu przyrody.

Umiejscowienie obiektu wśród stawów, łąk i lasów gwarantuje pełen relaks w oddaleniu od miejskiego gwaru. Entuzjaści aktywnego wypoczynku mogą więc liczyć na urokliwe spacery, ścieżki do nart biegowych i Nordic Walking oraz atrakcyjne trasy rowerowe.

Położenie hotelu służy także skorzystaniu z wielu atrakcji okolicy takich jak słynna stadnina Koni w Janowie Podlaski czy Park Krajobrazowy Podlaski Przełom Bugu. Nasi goście mają szansę skorzystać z licznych pakietów pobytowych, zorganizowanych imprez, kursów i szkoleń.

Na potrzeby odwiedzających na terenie pałacu dostępne są liczne atrakcje i udogodnienia, m.in. sala barowa z biblioteką, sala kinowa, sale o przeznaczeniu konferencyjnym. Atmosferze odprężenia służy Strefa Relaksu, która oferuje możliwość skorzystania z masaży, zabiegów regenerujących i upiększających, sauny fińskiej bądź łaźni parowej. Entuzjastów aktywnego wypoczynku zapraszamy do korzystania z siłowni na powietrzu, placu zabaw, rowerów i innego sprzętu sportowego. Natomiast tym, którzy pragną wypoczywać w ciszy i spokoju polecamy spacer po pięknej okolicy, odpoczynek w licznych punktach rekreacyjnych na terenie naszego parku, przeprawę łódką, wizytę w sadzie i ogrodzie oraz skorzystanie z kuchni ogrodowej.

http://cielesnica.com/