Hotel & SPA Rusałka

bud 008 rusałkaHotel SPA “Rusałka” jest położony nad piaszczystym brzegiem niezwykle czystego Jeziora Białego, na Pojezierzu Łęczyńsko – Włodawskim. Restauracja hotelowa znana jest ze znakomitej staropolskiej kuchni, dużego wyboru trunków oraz profesjonalnej obsługi i miłej atmosfery.

Prowadzimy również dietę owocowo-warzywną (żywienie w zgodzie z naturą). Hotel oddaje do dyspozycji Gości wyjątkowe zaplecze SPA&Wellnes; z zespołem saun, biczami szkockimi, bogatą ofertą zabiegów leczniczych i upiększających, muzykoterapią i koloroterapią. Hotel SPA Rusałka dysponuje 55 pokojami dla gości.

Posiadamy pokoje jednoosobowoe, dwuosobowe, pokoje LUX trzyosobowe oraz apartamenty i pokoje typu studio. W obiekcie hotelowym znajduje się winda.

Hotel dysponuje pokojami przystosowanymi dla osób niepełnosprawnych. „Droga do zdrowia z Rusałką” to program zdrowotny oparty na założeniach diety dr. n. med. Ewy Dąbrowskiej żywienia zgodnie z naturą. Hotel zajmuje się również opieką nad osobami starszymi.

Prowadzimy turnusy dwutygodniowe oraz czterotygodniowe. Hotel zapewnia dla kuracjuszy pełne wyżywienie i dostęp do sali fitness. Goście mogą skorzystać na terenie obiektu z masaży oraz strefy SPA (jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa i prysznic wrażeń).

http://hotelrusalka.com.pl