HERBARIUM HOTEL & SPA

logo load herbariumHerbarium Hotel & SPA**** to luksusowy obiekt w Chomiąży Szlacheckiej niedaleko Bydgoszczy. Hotel składa się z trzech połączonych ze sobą budynków: Starego Dworu, Nowego Dworu i Oficyny. Położony jest na terenie 6-hektarowego, zabytkowego parku, bezpośrednio nad czystym i malowniczym Jeziorem Chomiąskim.
Herbarium Hotel & SPA**** oferuje swoim Gościom 54 komfortowe, nowocześnie wyposażone pokoje, każdy z widokiem na otaczające tereny, park lub jezioro. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i mają bezpłatny dostęp do Internetu.
Restauracja
Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni europejskiej wzbogaconej o elementy regionalne. Potrawy przygotowywane są w oparciu o świeże, lokalne produkty. W obiekcie znajduje się również stylowy i przestronny lobby bar oraz taras z wspaniałym widokiem na jezioro.
SPA & Wellness
Do dyspozycji Gości jest również kryty basen z panoramicznym widokiem na park i jezioro, jacuzzi, kompleks saun i strefa relaksu. Nasze spa składa się z 5 gabinetów i oferuje zabiegi i rytuały oparte na naturalnych produktach.
Konferencje:
Hotel dysponuje dwoma modułowymi salami konferencyjnymi i stylową salą VIP. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Łączna powierzchnia sal to ponad 400m2.

IR0A6970